e-podpis (certyfikat kwalifikowany)

 

Podpis elektroniczny CERTUM - Same korzyści!

Jako jedyni w Polsce CERTUM oferuje certyfikat kwalifikowany, który jest rozpoznawany jako zaufany w dokumentach PDF otwieranych w oprogramowaniu Adobe. Dzięki komunikatowi w górnej belce ekranu odbiorcy Twoich dokumentów na całym świecie będą mieli jasny komunikat, że mają do czynienia z wiarygodnym dokumentem opatrzonym bezpiecznym podpisem elektronicznym.

 

Tylko CERTUM daje możliwość bezpłatnego podpisywania i weryfikowania wszystkich dokumentów przez Internet. Sprawdź sam i przekonaj się jakie to proste z dowolnego miejsca na świecie.

 Tylko z zestawem do e-podpisu CERTUMotrzymasz pakiet5000 znaczników czasuco miesiąc za darmo.

 

Oszczędność czasu i pieniędzy

Przesyłanie dokumentów przez Internet jest bardzo tanie, wygodne i pozwala zaoszczędzić Twój czas. Odpada drukowanie, a następnie ręczne wypełnianie i podpisywanie dokumentów. Dodatkowo możesz zapomnieć o pieczętowaniu, kopertowaniu i wysyłce wraz z jej kosztami.

Dokumenty przekazywane są natychmiast w sposób bezpieczny, a Ty automatycznie otrzymujesz urzędowe poświadczenie ich odbioru. To szczególnie ważne, gdy musisz co miesiąc wysyłać duże ilości dokumentów.

ZOBACZ ILE TWOJA FIRMA ZAOSZCZĘDZIoszczędności dla przedsiębiorstwa posiadającego podpis elektroniczny w skali roku

 

MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWOmiesięcznie generujące ok. 50 dokumentów

4487 zł

11 dni

ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWOmiesięcznie generujące ok. 150 dokumentów

14 667 zł

32 dni

DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWOmiesięcznie generujące ok. 500 dokumentów

46 917 zł

96 dni

Wygoda - ułatwia pracę

Lista czynności i przedsięwzięć, które można załatwić przez Internet stale rośnie. Korzystając z bezpiecznego podpisu elektronicznego możesz przesyłać do urzędów oficjalne deklaracje, wnioski i podania. Dokumenty z e-podpisem mają taką samą moc prawną, jakby były podpisane własnoręcznie i dostarczone przez Ciebie osobiście lub drogą pocztową. Podpis kwalifikowany to sprawdzony sposób na usprawnienie działania firmy.

Mobilność - praca na odległość, praca 24/7

Podpis elektroniczny to już biznesowa codzienność na całym świecie. Internet znacznie przybliża do siebie kontrahentów, a e-podpis pozwala finalizować ważne przedsięwzięcia bez wychodzenia z biura.

Wyobraź sobie, że Twój partner biznesowy ma siedzibę w Krakowie, a. Ty w Szczecinie. Chcecie podpisać umowę. Pocztowa wymiana korespondencji trwałaby całymi dniami jeśli nie tygodniami. Jednak wystarczy użyć podpisu elektronicznego, żeby całą sprawę załatwić w dosłownie kilka minut! Takich ułatwiających życie zastosowań podpisu elektronicznego jest o wiele więcej.

2018 © Copyright – podpismobilnie.pl (Dragon Computer) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powyższa informacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego